АКТУАЛЬНО

У Луцьку відновили навчання для катехитів за програмою Катехитично-педагогічного інституту УКУ

Понеділок, 12 жовтня 2020, 11:57
«Якщо Христос не воскрес, то марна наша віра» – ці слова апостола Павла стали лейтмотивом лекції з есхатології для слухачів ІІІ курсу Катехитично-педагогічного інституту УКУ Луцького екзархату. Традиційні лекції відновилися після піврічного дистанційного навчання. Заняття проходять у Луцькому монастирі отців василіян.

Третій рік підготовки майбутніх катехитів розпочався 9 жовтня. Викладач «Есхатології» Віктор Березовий у притаманній йому динамічній манері, доступною мовою розповів про останні речі – смерть, суд, небо і пекло та розкрив тему змісту есхатології, її еволюції у часі есхатологічних правд, торкнувся питання забобонів.

10 жовтня виклад лекцій мав Луцький екзарх Йосафат Говера. Він розповів про цінність Таїнства Євхаристії, через яке людина з’єднується з Христом. Наголосив на важливості Святої Літургії, коли вірні стають причасниками тіла і крові Христової :«Царство небесне є поміж нами і в нас і ми всі покликані до нього – потрібно тільки увійти, відгукнутися на Божий поклик».

Волинські студенти, які отримують фундаментальну богословську підготовку завдяки УКУ, раділи довгоочікуваній зустрічі. Вони переконані, що живого спілкування нічого не замінить.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://lutsk-ugcc.org.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Неділя Божого Слова в Католицькій Церкві: УГКЦ заохочує до вивчення і поширення Святого Письма25 січня

24 січня 2021 року вся Католицька Церква вже вдруге відзначила неділю Божого Слова, яку встановив минулого року Святіший Отець Франциск для...

МЕДІА
Prev Next