АКТУАЛЬНО

У львівській книгарні презентуватимуть видання про УГКЦ

Понеділок, 11 листопада 2013, 17:42
12 листопада 2013 року у Львові, в книгарні «Є» (проспект Свободи, 7), відбудеться презентація книги «Українська Греко-Католицька Церква: Перші кроки. Ісповідництво. Відродження» (початок о 14.00). Видання видано з нагоди ювілею 1025-річчя Хрещення України-Русі та освячення Патріаршого собору Воскресіння Христового у Києві.

Книжка, як ідеться в передмові, розповідає про УГКЦ як «духовну інституцію, що об’єднує людей навколо Христової віри й давніх традицій єдності поміж християнами; про Церкву, яка відіграла особливу роль у збереженні української ідентичності, пройшла через горнило мучеництва в часи сталінського терору й Другої світової війни».

Видання містить дванадцять розділів, які відображають історичний поступ Української Церкви − від появи християнства на наших землях − до драматичного ХХ століття й сьогодення. «Нашим бажанням, − зазначають автори в передмові, − було представити не тільки історію, структуру, архітектурно-сакральне розмаїття Української Греко-Католицької Церкви в її глобальному вимірі, а й показати духовний досвід окремої віруючої людини. Тому в кожному розділі ми говоримо про Святі Таїнства та обряди. Також представляємо парафії УГКЦ з різних куточків світу».

Розповідь про Церкву проілюстровано великою кількістю фотографій − як сучасних, так і архівних, − а також знімками документів, творів сакрального мистецтва, графіками, картами.

Книгу обсягом у 320 сторінок видано окремо українською та англійською мовами. Керівник проекту – владика Богдан (Дзюрах), Секретар Синоду Єпископів УГКЦ.

http://www.032.ua/news/415997

ПУБЛІКАЦІЇ

Митрополит Володимир Стернюк. Двадцять років від дня смерті29 вересня

Сьогодні двадцять третя річниця із дня смерті митрополита Володимира Стернюка. Про його життя і діяльність у цій статті.

МЕДІА
Prev Next