АКТУАЛЬНО

У Львівській духовній семінарії відбудеться мистецький проект «Молитва до Митрополита. Софія»

Середа, 23 січня 2019, 12:54
27 січня 2019 року, о 16:00, у приміщенні Львівської духовної семінарії Святого Духа УГКЦ (вул. Хуторівка, 35), відбудеться мистецький проект «Молитва до Митрополита. Софія».

Це вже другий проект із циклу «Молитва до митрополита», який покликаний крізь мистецтво видатних митців нести образ великого митрополита Андрея графа Шептицького до людей.

У заході візьмуть участь: Марія Гупало – витинанка, Олександр Гончарук – скульптура, Оксана Тріска Романів, Тарас Лозинський – іконопис на склі, Петро Сипняк, Волдимир Богуславський, Люба Лебідь Коровай, Василь Заблоцький, Вікторія Шатковська – малярство, а також буде представлена графіка світлої пам’яті Богдана Сороки. Відкриє проект духовий оркестр Львівської духовної семінарії Святого Духа УГКЦ.

Цьогорічний проект має на меті представити широкому колу людей образ матері Митрополита – графині Софії Людовіки Констанції Цецилії Шептицької. На концерті образ графині можна буде побачити і у витинанках, і в олійних портретах, в скульптурі, а головне – у розкоші голосу легендарної капели «Дударик» та солістки провідних європейських оперних сцен Софії Соловій.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://velychlviv.com

 

ПУБЛІКАЦІЇ

Звернення ВРЦіРО напередодні другого туру виборів Президента України19 квітня

Напередодні другого туру виборів Президента України, який відбудеться 21 квітня 2019 року, Всеукраїнська рада Церков і релігійних...

МЕДІА
Prev Next