АКТУАЛЬНО

У Львівській міській раді говорили про християнські цінності

Понеділок, 30 квітня 2018, 14:12
У неділю, 29 квітня 2018 року, у Львівській міській раді говорили на тему «Як будувати політику та не йти на компроміс з християнськими цінностями? Конфлікт чи стратегія win-win?».

Така бесіда відбулася в рамках семінарів для учасників зустрічі ТЕЗЕ «Віра/Духовність/Діалог»  за участю Андрія Москаленка, заступника міського голови Львова з питань розвитку, та народного депутата України Олега Березюка.

«Існує чотири найголовніших права, які ніхто не має законних повноважень відбирати від людини: право на життя, свободу, власність та гідність. Це базові людські права, які дані людині Богом. Інше – похідні права, зафіксовані законами, конституціями тощо. Християнство ставить своєю метою також захищати ці основні поняття. Ми, як люди, повинні їх захищати не тільки щодо себе, а й до своїх ближніх. Звісно, це не найпростіше завдання, але саме ця мета робить нас справжніми людьми. Також держава повинна захищати ці права. На жаль, для людей з пострадянських країн, постколоніального простору, це завдання особливо важке, адже воно потребує великої сили духу, щоб стати на сторожі моралі, гідності, християнських цінностей та власної волі», – сказав на зустрічі Олег Березюк.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.velychlviv.com


ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава у неділю перед Воздвиженням22 вересня

Бо так Бог полюбив світ, що віддав Сина свого єдинородного, щоб кожен, хто вірує, не загинув, а мав життя вічне.

МЕДІА
Prev Next