У Львівській семінарії відбулися реколекції для дружин священнослужителів
АКТУАЛЬНО

У Львівській семінарії відбулися реколекції для дружин священнослужителів

Понеділок, 11 грудня 2017, 09:16
9 грудня 2017 року у Львівській духовній семінарії Святого Духа відбулися реколекції для дружин священнослужителів Львівської митрополії.

У рамках реколекцій владика Ігор (Возьняк), Архиєпископ і Митрополит Львівський, очолив Архиєрейську Божественну Літургію. У своїй проповіді владика наголосив на важливості служіння дружини священника у житті парафії.

Цікаво і змістовно, з нотками гумору провадив духовні науки для добродійок о. Андрій Корчагін, протопресвітер Шевченківського деканату, капелан облдержадміністрації, адміністратор храму Святих великомучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії. Важливо зазначити, що вперше у дні духовної віднови взяли участь представниці Сокальсько-Жовківської єпархії. Не залишилися без уваги й діти реколектанток. З ними займалися волонтери парафії Святих Володимира і Ольги.

Завершилися реколекції подячним Молебнем до Пресвятої Богородиці.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.ugcc.lviv.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

«Знак воскресіння Церкви, символ єдності українського народу…» — думки будівничих про Патріарший собор УГКЦ в Києві17 серпня

Цими днями в Українській Греко-Католицькій Церкві святкують п'ятиріччя освячення Патріаршого собору Воскресіння Христового....

МЕДІА
Prev Next