АКТУАЛЬНО

У Львівському слідчому ізоляторі відбулися великопосні реколекції

Середа, 10 квітня 2019, 10:59
6–7 квітня у Львівському слідчому ізоляторі відбулися великопосні реколекції. На запрошення в’язничного капелана ЛА УГКЦ о. Олега Нестора до Установи виконання покарань № 19 навідався о. Михайло Білецький, настоятель військового храму Стрітення Господнього УГКЦ у Львові.

6 квітня отці спільно із засудженими та персоналом установи помолилися Літургію і панахиду за покійних родичів та знайомих. У цьому часі отець-реколектант спільно із неповнолітніми засудженими роздумував над поверненням блудного сина і милосердям нашого Небесного Отця. У другий день духовної віднови, 7 квітня, о. Михайло поділився думками щодо притчі про сіяча. Провідна думка реколекцій – відносини Бога і людини. Отець дав настанови, як можна пізнати Бога. Говорили про віру, молитву та вершину пізнання Бога – Євхаристію. Дякуємо адміністрації установи за сприяння у проведені цієї події, а о. Михайлові за те, що поділився думками й досвідом життя з Богом.

prison-pastoral.blogspot.com


ПУБЛІКАЦІЇ

Сестра Христофора Буштин: «Запрошуємо першокласників до нової католицької школи Києва»11 червня

Голова Комісії у справах освіти та виховання Української Греко-Католицької Церкви сестра Христофора Буштин Чину сестер служебниць...

МЕДІА
Prev Next