АКТУАЛЬНО

У Львові Архиєрейською Літургією розпочне свої цьогорічні засідання Синод Єпископів УГКЦ

Субота, 01 вересня 2018, 12:31
У неділю, 2 вересня, у Львові у соборі Святого Юра з нагоди початку щорічного Синоду Єпископів УГКЦ відбудеться Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолить Глава і Отець УГКЦ Блаженніший Святослав. На урочисте Богослужіння запрошують усіх вірних Церкви для спільної молитви за успішне проведення Синоду. Початок Літургії об 11:00. Пряму трансляцію Служби Божої буде здійснювати «Живе телебачення».

«На цьому Синоді центральною темою буде Боже Слово і катехизація. Ми розглянемо, як відбувається в нашій Церкві навчання і проголошення слова Святого Євангелія, наскільки наші вірні черпають із Божого Слова для свого щоденного життя і живуть ним», — зазначив Блаженніший Святослав.

Предстоятель звернувся до вірних з проханням не просто цікавитися, як проходить Синод, а й молитися, щоб він допоміг сприяти Церкві краще послужити всім.

«Цей Синод матиме дуже важливе значення для життя кожного українця-греко-католика, хоч би де він жив у світі. Тому я кожного вірного і кожну вірну нашої Церкви хочу попросити брати участь у синодальному діянні за допомогою вашої молитви», — наголосив Глава Церкви.

Нагадаємо, Синод Єпископів УГКЦ триватиме від 2 до 12 вересня. На синодальних засіданнях владики будуть радитися, як послужити нашій Церкві. Як повідомлялося раніше, на відкриття Синоду приїдуть представники інших східних католицьких Церков, українських православних Церков, Глава Єпископської конференції Римо-Католицької Церкви, Апостольський нунцій як представник Святішого Отця.

 

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Сестра Христофора Буштин: «Запрошуємо першокласників до нової католицької школи Києва»11 червня

Голова Комісії у справах освіти та виховання Української Греко-Католицької Церкви сестра Христофора Буштин Чину сестер служебниць...

МЕДІА
Prev Next