АКТУАЛЬНО

У Львові для працівників Курії з різдвяною програмою виступив вокальний ансамбль “Імпресія”

Вівторок, 29 січня 2019, 12:21
Днями у Патріаршому домі, що у Львові, для працівників Патріаршої курії провели різдвяну концертну програму “У патріарший родині прославмо Спасителя світу”.

Адміністрація Курії переконана, що подібні заходи допомагають підтримувати в Курії родинний дух, єдність і натхнення до активної діяльності.

“Красно дякуємо вокальній формації “Імпресія” за чудовий вечір, подарований час і приємні враження! Крім того, дякуємо, що допомогли зробити іспит сумління і перевірити, наскільки Той, кого оспівуємо в колядках, прославляється в нашому житті й на місцях нашої праці! Дай Боже нам усім не переставати дивуватися і дивувати одне одного!” — поділився враженнями від дійства о. д-р Володимир Містерман, заступник адміністратора Патріаршої курії.

Варто зазначити, що вокальний ансамбль “Імпресія” — молодий колектив, до складу якого увійшли музиканти-професіонали та аматори. Вони зізнаються, що їх об’єднує любов до музики і творчості. Ідея створення ансамблю зародилася давно, але лише в листопаді 2014 року була втілена в життя. Першими творами в репертуарі “Імпресії” стали колядки. Згодом репертуар колективу поповнився духовними творами українських та зарубіжних композиторів. Основною метою діяльності вокального ансамблю “Імпресія” є постійний професійний розвиток, а також ознайомлення слухачів з цікавими творами різної тематики.

Департамент інформації УГКЦ


ПУБЛІКАЦІЇ

Звернення ВРЦіРО напередодні другого туру виборів Президента України19 квітня

Напередодні другого туру виборів Президента України, який відбудеться 21 квітня 2019 року, Всеукраїнська рада Церков і релігійних...

МЕДІА
Prev Next