АКТУАЛЬНО

У Львові на території студентського містечка УКУ встановлять скульптурну групу, яка символізує шість етапів людського життя

П'ятниця, 10 вересня 2021, 16:31
У Львові на кампусі Українського католицького університету, на площі Святої Софії - Премудрості Божої, встановлять 6 скульптур.

Вони символізують шість жестів, які робить священник, промовляючи молитву на освячення Святих Дарів на Божественній Літургії св. Йоана Золотоустого: Ісус «прийняв хліб у свої пречисті і непорочні руки, воздав хвалу і поблагословив, освятив, переломив, дав святим своїм учням кажучи…». 

«Шість слів — Прийняв. Воздав хвалу. Благословив. Освятив. Переломив. Дав — і шість жестів — це шість етапів нашого життя, бо в Євхаристії хліб і вино перетворюються у Тіло і Кров Ісуса Христа, щоб кожен з нас жив у Христі», – каже владика Борис Ґудзяк, митрополит Філадельфійський, Президент УКУ, який є ідейним натхненником проєкту.

12 вересня о 17:15 під час Всеукраїнського фестивалю молоді «Вітер На-Дії» владика Борис Ґ‎удзяк разом зі скульптором Володимиром Семківим презентуватимуть проєкт та урочисто відкриють уже встановлену скульптуру, яка символізує жест «Воздав хвалу».

Відділ інформації УКУ

 

 


ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава в 13-ту неділю після Зіслання Святого Духа20 вересня

Спитаймо себе: коли настане час другого славного приходу нашого Спасителя, коли прийде сам Господар, із чим ми постанемо перед Ним, із якими...

МЕДІА
Prev Next