АКТУАЛЬНО

У Львові працівники Патріаршої курії вшанували 150-річчя з дня народження блаженної Йосафати Гордашевської

Середа, 20 листопада 2019, 19:13
У середу, 20 листопада 2019 року, працівники Курії в Патріаршому домі, що у Львові, вшанували 150-річчя з дня народження першої настоятельки Згромадження сестер служебниць Непорочної Діви Марії – блаженної Йосафати Гордашевської.

Спочатку відбулася Божественна Літургія в каплиці Благовіщення Пресвятої Богородиці. Крім того, працівники Курії мали нагоду вшанувати ікону та мощі блаженної Йосафати, а також переглянути фільм «Йосафата Гордашевська – Світло з України», в якому дізналися більше про життя і служіння монахині. Адже вона присвятила своє життя постійному розвитку, молитві та служінню людям, а також заохочувала до цього інших.

«Цей захід – нагода подякувати Богу за дар життя блаженної Йосафати. Крім того, ми цього року відзначаємо століття відтоді, коли вона відійшла до вічності. Кожен ювілей – це нагода дізнатися більше про ту постать, яку ми згадуємо, і стараємося також її наслідувати», – зазначила с. Ірина Хомин зі Згромадження сестер служебниць Непорочної Діви Марії.

На її думку, блаженна Йосафата є прикладом для кожного християнина провадити своє життя праведно та згідно з Божою волею. «Сестра Йосафата є прикладом святості. Вона вчить нас, щоб ми старалися жити згідно зі своїм покликанням так, як Бог цього очікує», – додала сестра Ірина Хомин.

Нагадаємо, що сьогодні у Львові, у каплиці сестер служебниць НДМ (вул. Пасічна, 8), з нагоди вшанування блаженної Йосафати відбудуться молебні, також можна буде прикластися до мощів блаженної.

Департамент інформації УГКЦ


ПУБЛІКАЦІЇ

Постанови Вісімдесят шостої сесії Синоду Єпископів КГВА03 грудня

Постанови Вісімдесят шостої сесії Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ, 27 листопада 2020 року Божого,...

МЕДІА
Prev Next