АКТУАЛЬНО

У Львові працівники Патріаршої курії вшанували Героїв Небесної cотні спільною молитвою

Середа, 20 лютого 2019, 13:36
У середу, 20 лютого 2019 року, у Львові, у Патріаршому домі, працівники Курії вшанували пам'ять Героїв Небесної сотні. Спільна молитва відбулася у храмі Благовіщення Пресвятої Богородиці.

Отець Володимир Містерман, заступник адміністратора Патріаршої курії, звернувся до колег, нагадавши їм, що п'ять років тому (у день, коли міжнародна спільнота відзначала День соціальної справедливості) в серці європейської столиці, на очах усього світу, пролилася невинна кров.

«Кров Героїв Небесної сотні має подвійну дію: або оживляє наші серця, роблячи їх здатними до дієвої любові, або робить наші серця ще більш заскорузлими і не здатними любити», - зауважив священик.

А згодом додав: «Мабуть, сьогодні не може бути ні вагомої роботи, ні інших, навіть дуже важливих справ, які могли б нам перешкодити зупинитися на декілька хвилин, щоб у молитві попросити в Бога прийняти душі тих, хто віддав своє життя за те, щоб стандарти Царства Небесного могли стати реальністю в недалекому майбутньому».

«Небесна сотня почала писати новітню історію України та Європи своєю кров’ю. Тому світлі сторінки нам треба продовжити писати невтомною, копіткою працею. Тепер «м’яч» на нашому боці, а відповідальність за майбутнє - у наших руках», - наприкінці підкреслив о. Володимир Містерман.

Департамент інформації УГКЦ


ПУБЛІКАЦІЇ

Блаженніший Святослав: «Ніколи не голосуйте «проти»22 березня

Блаженніший Святослав – фігура знакова як для Української Греко-Католицької Церкви, так і для українського християнства в широкому сенсі....

МЕДІА
Prev Next