АКТУАЛЬНО

У Львові представлять видання «Митрополит Андрей Шептицький у творчих долях українських художників»

Вівторок, 12 березня 2019, 11:15
12 березня 2019 року у Львові, у Національному музеї імені Андрея Шептицького, відбудеться науковий семінар «Митрополит Андрей Шептицький у творчих долях українських художників». Початок о 14:00.

У рамках семінару будуть представлені книги п. Любові Волошиної «Митрополит Андрей Шептицький у творчих долях українських художників», видані на базі всеукраїнського освітньо-мистецького часопису «Артклас». Це науково-мистецьке видання,  призначене для вчителів художньо-естетичних дисциплін, художників, істориків, учнів старших класів, студентів художніх ВНЗ та широкого загалу читачів. Книга виходить у серії «Мойсей українського Духа».

На зустріч з автором видання шанувальників митрополита Андрея запрошують представники місії Постуляційний центр беатифікації УГКЦ.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://missiopc.blogspot.com


ПУБЛІКАЦІЇ

Владика Володимир Груца: «Вчуся не витрачати життєву енергію на образи, водночас стараюся сміятися із самого себе»03 липня

У нашій Церкві у звичному ритмі життя маємо можливість час від часу зустрічатися з єпископами під час Архиєрейських Літургій, з нагоди певних...

МЕДІА
Prev Next