АКТУАЛЬНО

У Львові презентували екологічну казку «Їжачок-рятівничок»

П'ятниця, 15 лютого 2019, 16:40
13 лютого 2019 року в приміщенні Львівської обласної бібліотеки для дітей та юнацтва відбулася перша презентація екоказки «Їжачок-рятівничок», виданої зусиллями Бюро екології УГКЦ.

Автор казки референт Бюро у Стрийській єпархії о. Олег Кобель зустрівся з двома молодшими класами двох шкіл Львова. Після короткого представлення від працівників бібліотеки о. Олег розповів про мету написання такої казки.

«Оскільки основне завдання священика - це проповідь, - зазначив священик, - ця казка є проповіддю для дітей про важливість дбайливого ставлення до створеного Богом світу», - сказав він.

Під час презентацій діти не лише послухали казку, а й разом із її автором пограли в гру з м'ячем «Стихії», розмірковуючи при цьому про живі створіння та шкоду від підпалів сухої рослинності.

Переможці гри отримували книжку в подарунок, з чого були дуже задоволені. Після автограф-сесії діти, вчителі та бібліотекарі зробили спільне фото на пам'ять.

До слова, рік тому в рамках проекту «Екобібліотека» саме у Львівській обласній бібліотеці для дітей та юнацтва відбулася презентація першої екоказки «Арчі», а влітку Бюро екології УГКЦ та працівники бібліотеки проводили спільні майстер-класи зі сортування сміття в таборі «Зелен-світ» в Журавно. Найближчим часом заплановані спільні заходи й в інших єпархіях.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://ecoburougcc.org.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Дослідження PISA показало, що український учень не готовий до життя після школи19 лютого

Одним з основних завдань освіти – рівень підготовки дітей до життя. Та в Україні поки що домінує думка, що ми готуємо дітей до ВНЗ. Ще донедавна...

МЕДІА
Prev Next