АКТУАЛЬНО

У Львові проходить Синод Львівської митрополії

Вівторок, 17 грудня 2019, 13:00
17 грудня 2019 року в Митрополичих палатах Свято-Юрського комплексу (м. Львів, пл. Святого Юра, 5) відбулася зустріч Синоду Єпископів Львівської Митрополії, у якій взяли участь архиєреї Львівської архиєпархії, Самбірсько-Дрогобицької, Стрийської та Сокальсько-Жовківської єпархій.

На зустрічі розглянули установчі документи Синоду Єпископів Львівської Митрополії та низку організаційних питань, серед яких і проєкт герба Львівської митрополії. Участь у засіданні Синоду взяли: високопреосвященний владика Ігор, архиєпископ і митрополит Львівський, преосвященний владика Тарас, єпарх Стрийський, преосвященний владика Михаїл, єпарх Сокальсько-Жовківський, преосвященний владика Володимир, єпископ-помічник Львівської архиєпархії, преосвященний владика Григорій, єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії, преосвященний владика Богдан, єпископ-помічник Стрийської єпархії, преосвященний владика Петро, єпископ-помічник Сокальсько-Жовківської єпархії.

ugcc.lviv.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Дослідження PISA показало, що український учень не готовий до життя після школи19 лютого

Одним з основних завдань освіти – рівень підготовки дітей до життя. Та в Україні поки що домінує думка, що ми готуємо дітей до ВНЗ. Ще донедавна...

МЕДІА
Prev Next