АКТУАЛЬНО

У Львові проходить третя провінційна капітула отців салезіан східного обряду в Україні

П'ятниця, 22 березня 2019, 10:46
З 21 до 23 березня 2019 року у Львові в салезіанському домі блаженного Філіпа Рінальді проходить третя провінційна капітула отців салезіан східного обряду. Цього року головною темою роздумів усіх провінційних капітул Салезіанського згромадження у світі є: «Які салезіани для молоді сьогодення?»

«Для учасників капітули, як і для всіх салезіан провінції, це добра нагода для роздумів над тим, яким є і яким має бути салезіанин, щоб у нашому світі, який переживає складні й глибокі зміни, не втрачати здатність виховувати і євангелізувати сучасну молодь.

Святіший Отець Франциск підбадьорює салезіан у цій праці, кажучи: «За прикладом отця Боско ви допоможете молодим людям показати, що лише живучі в Божій ласці, тобто у дружбі з Христом, вповні здійснюються справжні ідеали».  Українські салезіани поручають дітям, молоді та родинам молитися про провід Святого Духа в цій важливій події для провінції Пресвятої Богородиці Помічниці християн Салезіанського згромадження УГКЦ», - сказав о. Максим Рябуха, СДБ.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://zarvanytsya.org

ПУБЛІКАЦІЇ

«Вірую, поможи моєму невірству!» — проповідь Блаженнішого Святослава у Четверту неділю Великого посту 30 березня

Те, що ми сьогодні бачимо як чудо оздоровлення юнака найкраще нам пояснює апостол Павло, кажучи: «Сила Божа проявляється у моїх немочах»....

МЕДІА
Prev Next