АКТУАЛЬНО

У Львові проведуть акцію “Діти – митрополиту Андрею”

Понеділок, 20 квітня 2015, 18:55
23 квітня 2015 року о 14:00 год на території Львівської загальноосвітньої школи-інтернату №2 за адресою: м. Львів, вул. Просвіти, 2/4, відбудеться акція “Діти – митрополиту Андрею”.

З нагоди 150-річчя від дня народження митрополита Андрея Шептицького, якого шанували і любили як дорослі, так і діти, який опікувався сиротами, виділяючи кошти на їхнє проживання, навчання та лікування, вихованці школи-інтернату організують акцію-висаджування фруктового саду “Діти – митрополиту Андрею” (близько 100 дерев). До висаджування фруктових дерев долучаться представники громадських організацій, шкільні меценати, духовенство та волонтери.

Під час заходу охочі матимуть можливість взяти участь у гаївках, майстер-класах та в ярмарку дитячих гостинців. Тут пануватиме атмосфера веселощів та щастя.

“Ми з радістю запрошуємо всіх гостей, які виявлять бажання завітати до нас у гості та долучитися до висаджування фруктового саду”, – зазначив директор Львівської загальноосвітньої школи-інтернат №2 п. Андрій Закалюк. Контактний телефон закладу: 261-51-80.

Довідково: школа-інтернат №2 заснована в 1956 році. На сьогоднішні в закладі навчаються і проживають 120 вихованців. Це діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти зі складними життєвими обставинами.

Прес-служба ЦОС

ПУБЛІКАЦІЇ

Звернення Блаженнішого Святослава «Майбутнє нашої Церкви, України і народу залежить від освіти та виховання наших дітей»02 червня

Звертаємося до вас у зв’язку з тим, що згідно з наказом №641 Міністерства освіти та науки України від 18 травня 2020 року, вносяться зміни до...

МЕДІА
Prev Next