АКТУАЛЬНО

У Львові проведуть Екуменічну молитву за єдність християн

Вівторок, 22 січня 2019, 11:32
У четвер, 24 січня, відбудеться щорічна Екуменічна молитва за єдність християн в Українському католицькому університеті. Представники християнських Церков Львівщини візьмуть участь у спільному молебні.

Відвідувачів запрошують на 17:00 в каплиці Апостола Івана Богослова, Філософсько-богословський факультет УКУ (вул. Хуторівка, 35а).

Організатор заходу — Інститут екуменічних студій УКУ — повідомляє, що для учасників події передбачена цікава культурно-мистецька програма, зокрема виступ гурту семінаристів Львівської духовної семінарії «Sofi Band».

Нагадаємо, що цьогорічні тексти для Тижня молитов за християнську єдність підготували християни Індонезії. «Справедливо, лише справедливо будеш чинити» (Вт. 16, 20) є центральною темою для роздумів. Подібно до того, як несправедливість створювала розбіжності, які розкололи індонезійське суспільство, так несправедливість також спричиняла розколи в Церкві. Християни Індонезії закликають до покаяння в несправедливості, що розділяє, а також вони переконані, що сила Христа здатна принести нам прощення та зцілення.

Підготували Інститут екуменічних студій УКУ

Департамент інформації УГКЦ


ПУБЛІКАЦІЇ

«Капітуляція – це імітація миру і зміна способу завдати ран нашому народу», – Блаженніший Святослав14 серпня

В інтерв'ю «Цензор.НЕТ» Глава УГКЦ Блаженніший Святослав розповів те, як Церква бере участь у житті українців сьогодні. Про зростаючу...

МЕДІА
Prev Next