АКТУАЛЬНО

У Львові проведуть конференцію щодо паліативної допомоги та презентують благодійний проєкт від Шпиталю Шептицького

П'ятниця, 08 листопада 2019, 12:58
У суботу, 23 листопада, у Львові відбудеться конференція з міжнародною участю «Паліативна допомога» та благодійна гала-вечеря на підтримку реалізації останніх дитячих мрій. Організатор події – команда Шпиталю імені митрополита Шептицького, яка повідомляє, що участь у цих подіях можуть взяти всі охочі люди.

Мета заходу – представлення концепції цілісної допомоги паліативним пацієнтам, а також презентація нового благодійного проєкту від Шпиталю Шептицького – автомобіль для виконання останньої заповітної мрії дітей і дорослих, які перебувають на термінальній (останній фазі) життя.

Під час конференції для її учасників доповідатимуть:

• Оксана Сухорукова – керівниця директорату медичних послуг МОЗ.
• Альона Горошко – (НСЗУ) «Програма медичних гарантій: оплата послуг паліативної допомоги у 2020 році».
• Dr. Med. Ursula Zippel – голова Хоспісного об’єднання святої Єлизавети у м. Альтенбург, Німеччина.
• Dr.Julie Ling – CEO of EAPC, член правління Світової асоціації хоспісного та паліативного догляду.
• Ярослав Заблоцький – власник та керівник «Клінік Заблоцького».
• Лариса Дідковська – Президент Української асоціації гештальт-терапії. (УАГТ), кандидат психологічних наук, доцент Львівського національного університету імені Івана Франка, викладач Мюнхенського університету (Німеччина).
• Марта Рипихович – лікар, завідувач паліативного відділення БФ «Шпиталь Шептицького», керівник мобільної паліативної допомоги.
• Леся Брацюнь – асистент кафедри паліативної та хоспісної допомоги, відповідальна за виконання лікувально-діагностичної роботи на кафедрі PhD Candidate Andrea Züger (Justus-Liebig-Universität Gießen), терапія гідності (автор дослідницької роботи про автобіографічні записи паліативних пацієнтів) та інші.

Відвідувачі конференції також зможуть взяти участь у роботі в секціях.

Варто зауважити, що після виступів та обговорень відбудеться благодійна гала-вечеря на підтримку реалізації останніх дитячих мрій.

«Проєкт «Зіркова карета» – це спосіб сповнити «останнє» бажання вмираючої людини, дорослої і не дуже. Відвідати рідну домівку, театр, стадіон чи інше «місце радості», зустріти ще раз важливу в житті людину, сказати несказане або просто бути поруч і насолоджуватися – все це стає можливим завдяки благодійній ініціативі. Цей проєкт допомагає вмираючому повернутися на заповітне місце і відчути незриме для усіх, окрім нього, емоції і спогади, які полегшують біль і страждання, утверджують почуття гідність і скріплюють дух перед обличчям близького переходу», – пояснюють організатори.

І додають: «Сучасний автомобіль екстреної медичної допомоги; фахівці, які дбають і супроводжують до заповітного місця, забезпечують медичну підтримку і психологічний комфорт; організатори, які заздалегідь готують маршрут до найменших дрібниць; благодійники, які підтримують фінансово можливість сповнення заповітного бажання людини в останні дні її життя – все це проєкт «Зіркова карета».

Під час заходу виступатимуть гурти: «МЕРІ», «Навігатор», «Franko Band» та Соломія Чубай. Ведуча вечора – Соломія Вітвіцька (телеведуча каналу «1+1»).

Реєстраційний внесок за участь у конференції – 300 гривень (у цю суму входить трансфер зі Львова та назад, три кава-брейки та обід, а також видається сертифікат).

Зареєструвати та отримати детальнішу інформацію можна тут:

Департамент інформації УГКЦ


ПУБЛІКАЦІЇ

Заклик Блаженнішого Святослава до синів і дочок УГКЦ до молитви за білоруський народ 14 серпня

Виявом нашої солідарності з білоруським народом нехай стане щира і сердечна молитва, яку долучимо до тих, що творимо щоденно о 21:00 за мир та...

МЕДІА
Prev Next