АКТУАЛЬНО

У Львові проведуть семінар щодо вивчення та користування документами Церкви для формації у мирянських спільнотах

П'ятниця, 29 листопада 2019, 13:31
9–11 грудня 2019 року у Львові відбудеться семінар для духівників мирянських спільнот та рухів УГКЦ «Вивчення та користування документами Церкви для формації у мирянських спільнотах».

Організатор заходу – Комісія УГКЦ у справах мирян. Місце проведення: Патріарший дім, вул. Хуторівка, 35б, конф. зал 231.

Перед учасниками виступатиме спікер Андрій Костюк – партнер адвокатського об’єднання «Павленко і Партнери», президент Nexia Україна, член Львівської колегії адвокатів, а також викладач кафедри філософії Українського католицького університету та Львівської бізнес-школи УКУ.

Для участі необхідно зареєструватись ось тут: https://forms.gle/AKGQaeA218PYhJP28, або ж за номером телефону координатора Анастасії Малишевої – 063 170 41 88. На період проведення семінару зареєстровані учасники з інших єпархій та екзархатів забезпечуються проживанням. Подія у Фейсбуці – https://cutt.ly/ze07Owe.

Департамент інформації УГКЦ


ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава в неділю Всіх святих українського народу під час прощі до Зарваниці19 липня

У цю неділю наша Церква святкує пам’ять усіх святих українського народу. Ми згадуємо подвиг життя, плід християнської віри наших...

МЕДІА
Prev Next