АКТУАЛЬНО

У Львові проведуть семінар з комунікації для спільнот осіб з вадами слуху

Вівторок, 19 листопада 2019, 08:53
У суботу, 30 листопада 2019 року, у Львові, в Патріаршому домі вул. Хуторівка, 35 б, відбудеться семінар для спільнот глухих «Як домовлятися з тими, хто тебе не розуміє». Мета заходу – представити індикатори ефективної комунікації в спільнотах, в яких є не достатні базові елементи командної роботи. Організатор події – Відділ соціального служіння при Патріаршій курії УГКЦ.

Чи можливо шляхом аналізу або корекції етапу «обговорення» вплинути на результати етапу «втілення» чи «реалізації»? Як проявляються в командній взаємодії шість основних компонентів  комунікаційного «здоров`я»: співпраця, протиріччя, прийняття рішень, обмін інформацією, прогрес і табу? Які системні процеси стоять за кожним із них та які кроки можуть підвищити їхню якість як в окремій команді, так і в цілій організації? Над цими та іншими питаннями учасники обмірковуватимуть під час навчально-ігрового семінару.

Контакти: о. Олег Лазуркевич – референт з питань осіб з порушенням слуху ВСС при Патріаршій курії УГКЦ – deaf.ugcc@gmail.com та 097 482 66 63.


ПУБЛІКАЦІЇ

Молитва слухання: як молитися зі Святим Письмом?11 липня

У дев’ятому випуску відеопроєкту «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе» Отець і Глава УГКЦ запропонував глядачам роздумати над...

МЕДІА
Prev Next