АКТУАЛЬНО

У Львові провели перший Молитовний сніданок

Четвер, 23 травня 2019, 13:05
23 травня 2019 року у дворику Львівської копальні кави (площа Ринок, 10) відбувся перший Молитовний сніданок. Його організували з ініціативи Церков міста та з нагоди Року сім’ї.

У молитві взяли участь не лише представники духовенства, влади та громадських організацій, а й представники сфери культури, медицини й освіти. До Молитовного сніданку долучився й мер Львова Андрій Садовий. Він зауважив, що такі сніданки стануть у Львові традиційними.

«Ідея в тому, щоб християни усіх Церков разом молилися за владу. Є дуже багато способів керувати країною. Але головний спосіб – це молитися за владу, яка сьогодні є у місті. Ми хотіли б започаткувати таку добру традицію львівських Молитовних сніданків. Ми хочемо бути єдиними, виявляти любов і єдність, в цьому мати результат від Бога», – зазначив голова львівського штабу ГО «Всеукраїнський собор» Дмитро Колесник.

Цей захід присвятили Рокові сім’ї, тому першочерговою була молитва за подружжя, батьків та дітей. З вітальним словом до присутніх зверталися представники різних конфесій. Священник УГКЦ, капелан Львівської міської ради о. Павло Дроздяк зокрема сказав: «У світлі цієї пасхальної радості вітаю вас на нашому пасхальному сніданку. Бо тут зібралася наша велика родина, – родина, яка має одного Отця, одні і ті самі цінності, родина, яка справді відчуває надзвичайно велику і благословенну модель єдності завдяки присутності в нашому місті цього Святого Духа, який є животворний і все наповняє, і тому ми за це дякуємо. І без сумніву, хочу щоб сьогодні наш сніданок базувався на трьох ключах: слухання, свідчення і дія. Адже всі ми зібралися тут не тільки щоб споживати цю ранкову трапезу, а й слухати ті свідчення, які для нас є життям. Щоб ці свідчення не залишилися лише порожнім звуком, а щоб покликали нас до дії. Щоб вийшовши, ми діяли на славу Божу і прославляли наше славне місто Львів», – сказав о. Павло.

Перший Львівський молитовний сніданок став продовження Національних молитовних сніданків в Україні.

«Ми знаємо і бачимо, як наше суспільство ще дозріває до того, щоб цими християнськими цінностями жити кожного дня. Саме сьогодні наша молитва має лунати до Господа, щоб ми справді відчули, що тільки життя, побудоване на цінностях, приносить успіх, радість, спокій, безпеку нашій країні. Дуже багато молоді виїхало за кордон, і кожного дня, зустрічаючись зі студентами, роздумуємо, чи буде їм тут добре, безпечно, чи вони відчують перспективу для себе і своїх дітей. Тому сьогодні спільно молімося і працюймо для блага нашої країни, і ніколи не опускаймо рук. Дякую усім вам, хто працюєте кожного дня, і всім, хто віддає своє життя на нашу безпеку і наш спокій», – зазначив ректор Українського католицького університету отець Богдан Прах,

Упродовж заходу учасники молилися за українські сім’ї, молодь, владу, військо, духовенство.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://velychlviv.com


ПУБЛІКАЦІЇ

«Капітуляція – це імітація миру і зміна способу завдати ран нашому народу», – Блаженніший Святослав14 серпня

В інтерв'ю «Цензор.НЕТ» Глава УГКЦ Блаженніший Святослав розповів те, як Церква бере участь у житті українців сьогодні. Про зростаючу...

МЕДІА
Prev Next