АКТУАЛЬНО

У Львові провели щорічну конференцію про перспективи оновлення Місяцеслова УГКЦ

Четвер, 02 травня 2019, 15:52
У четвер, 2 травня 2019 року, у Львові, в Патріаршому домі УГКЦ, відбулася щорічна науково-практична конференція «Місяцеслов УГКЦ: перспективи оновлення».

Організатори події – кафедра літургійних наук Філософсько-богословського факультету УКУ в співпраці із Патріаршою літургійною комісією УГКЦ. Захід розпочався засіданням голів єпархіальних комісій.

Питання літургійного календаря, а також пов’язані з ним виклики нашої Церкви,  – цим складовим була присвячена тема цьогорічної події. Крім того, спікери говорили про проблемні питання тропарів і кондаків Місяцеслова УГКЦ, синаксарні читання Місяцеслова, а також про єдність і різноманіття у місяцесловах.

Учасники події – представники Патріаршої літургійної комісії УГКЦ, викладачі та працівники кафедри літургійних наук та інших кафедр Філософсько-богословського факультету УКУ, студенти ліцензіатських, магістерських та бакалаврських програм, а також всі, хто цікавиться літургійною тематикою.

Зазначимо, що науково-практична конференція на літургійну тематику у Світлий четвер проводиться організаторами кілька років поспіль. Вона присвячена важливим аспектам літургійного життя як УГКЦ, так і Вселенської Церкви загалом.

Департамент інформації УГКЦ


ПУБЛІКАЦІЇ

«Биківня – наш біль і заклик до пам’яті», – роздуми владики Богдана Дзюраха над Биківнянськими могилами19 травня

Ця гробова тиша для мене говорить більше щось про нас самих, нині живучих їхніх нащадків. Ця тиша свідчить про смертоносну амнезію наших...

МЕДІА
Prev Next