АКТУАЛЬНО

У Львові розпочався захід “ІІ Форум відповідальних людей. Інновації”

Субота, 04 листопада 2017, 10:51
3 листопада стартував “ІІ Форум відповідальних людей. Інновації” — майданчик для співпраці Церкви, громадськості, бізнесу і влади у Центрі митрополита Андрея Шептицького (вул. Козельницька, 4). Основна тема Форуму: “Інновації — новий спосіб подолання викликів”. Захід триватиме до 5 листопада.

Протягом трьох днів учасники Форуму будуть дізнаватися про успішний досвід громадськості, Церкви, бізнесу та влади; вирішувати виклики в неформальній атмосфері; вчитися будувати довіру між середовищами та людьми; а також дискутувати про цінності, на яких слід будувати майбутнє.

“Тема цьогорічного Форуму — „Інновації — новий спосіб подолання викликів“ обіцяє багато цікавого. Розглядатимемо інновації в церковному служінні, соціальну відповідальність бізнесу та громад. Передовсім, маємо на меті створити майданчик для діалогу, який, урешті, приведе до ефективних рішень, а також  сприяти спільній взаємодії в пошуку нових ідей, що творитимуть позитивні зміни у великих містах та малих громадах”, — розповів співорганізатор і координатор Форуму Орест Гевак для “ДивенСвіту”.

Варто зазначити, що під час Форуму триватиме робота в групах — Церква, Громада, Бізнес, в яких кожна команда працюватиме над вирішенням певних завдань та обговорюватиме цікаві напрацювання.

Загалом кожен день присвячений окремій темі: 3 листопада — «Інновації в містах, рівень великих міст — які успіхи, плани, ідеї», 4 листопада — “Інновації в малих громадах — села та містечка — що відбувається, плани, ідеї”, 5 листопада — “Інноваційні напрацювання робочих майданчиків: Церква, бізнес, громада”. Детальніше з програмою можна ознайомитися тут
( https://www.forum-ugcc.org ).

Організатори: Патріарша комісія у справах молоді УГКЦ, соціальна ініціатива “Хтось не зробить”, Комісія у справах молоді ЛА УГКЦ, Український католицький університет. Співорганізатори: ЛОФ, Фундація духовного відродження.

Нагадаємо, що перший всеукраїнський Форум відбувся у лютому цього року, після якого учасники з міст Червоноград та Кривий Ріг ініціювали локальні Форуми для своїх громад.

Довідка

“ІІ Форум відповідальних людей. Інновації” — це унікальна можливість зустрічі, якісної дискусії та пізнання інноваційних практик у діяльності Церкви, громад та бізнесу. Протягом трьох днів Форуму учасники матимуть можливість зануритися в сучасні стратегії, методи та інструменти діяльності в цих сферах. “ІІ Форум відповідальних людей. Інновації” — новий спосіб вирішення старих проблем.

Департамент інформації УГКЦ

http://dyvensvit.org

ПУБЛІКАЦІЇ

П'ятнадцять думок Блаженнішого Святослава про справжній і здоровий відпочинок04 серпня

Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, ділиться думками та рекомендаціями щодо справжнього відпочинку, що особливо актуального під...

МЕДІА
Prev Next