АКТУАЛЬНО

У Львові стартував міжсемінарійний футбольний чемпіонат на Кубок блаженних новомучеників УГКЦ

Четвер, 31 жовтня 2013, 08:47
Львівська духовна семінарія Святого Духа прийняла перший матч міжсемінарійного футбольного чемпіонату на Кубок блаженних новомучеників УГКЦ між командою-господарями та гостями із Дрогобицької духовної семінарії блаженних священномучеників Якима, Віталія та Северіяна.

Матч розпочався зі слова координатора чемпіонату о. Андрія Стасіва, який сердечно привітав команду гостей та побажав учасникам матчу гарної та насиченої футбольної боротьби. Після цього о. Ігор Бойко, ректор Львівської семінарії, наголосив на важливості чесної гри та прагненні до перемоги. Після молитви та спільного співу гімну України розпочались змагання.

Перший тур чемпіонату був присвячений пам’яті двох величних подвижників нашої віри: Климентія Шептицького та Миколая Чарнецького. На початку матчу були зачитані короткі агіографії цих мучеників УГКЦ. Після урочистої частини прозвучав свисток судді, що сигналізував про початок футбольного дійства. У запеклій боротьбі та чесній грі перемогу здобула команда Львівської духовної семінарії Святого Духа із рахунком 9:2, оптимістично відкривши для себе цей чемпіонат. Незважаючи на витрачені сили, гра принесла багато задоволення всім учасникам та вболівальникам, яких також було немало.

Переглянути календар ігор та регламент турніру: 

За повідомленням Медіа-центру ЛДС:

Фоторепортаж:

 

ПУБЛІКАЦІЇ

Митрополит Володимир Стернюк. Двадцять років від дня смерті29 вересня

Сьогодні двадцять третя річниця із дня смерті митрополита Володимира Стернюка. Про його життя і діяльність у цій статті.

МЕДІА
Prev Next