АКТУАЛЬНО

У Львові триває вишкіл для духівників семінарій УГКЦ

Вівторок, 23 жовтня 2018, 17:07
У понеділок, 22 жовтня, у Львові розпочався вишкіл для духівників семінарій Української Греко-Католицької Церкви, що в Україні. Організатор зустрічі – Патріарша комісія у справах духовенства. Захід триватиме до 26 жовтня в Патріаршому домі (вул. Хуторівка, 35 б).

Активну працю вишкіл розпочав у вівторок, 23 жовтня, спільною молитвою під час Божественної Літургії у Львівській духовній семінарії Святого Духа. Опісля впродовж дня отці-духівники мали можливість вислухати головного доповідача – о. проф. д-ра Міхаеля Шнайдера з Айхштетту (місто в Німеччині, районний центр, розміщується в землі Баварія) – почесного духівника із 40-річним досвідом духовного проводу семінаристів.

«Сучасні виклики в духовному проводі греко-католицьких семінаристів», «Forum internum Forum externum в духовному проводі», «Конкретні запити і виклики для духівника з огляду на ідеал безмежного життя та майбутнього подружжя семінариста» – саме так звучали теми доповідей, які підготував для присутніх о. проф. д-р Міхаель Шнайдер. У своїх виступах він розповів про сучасні передумови духовного супроводу семінаристів, про завдання духівника та духовного отця, а також про основні принципи вдалого духовного супроводу семінаристів тощо.

Варто зазначити, що попереду на отців-духівників чекає низка доповідей, дискусій та обговорень, які стосуватимуться особи і служіння духівників у всіх семінаріях нашої Церкви.

Департамент інформації УГКЦ


ПУБЛІКАЦІЇ

Звернення Блаженнішого Святослава «Майбутнє нашої Церкви, України і народу залежить від освіти та виховання наших дітей»02 червня

Звертаємося до вас у зв’язку з тим, що згідно з наказом №641 Міністерства освіти та науки України від 18 травня 2020 року, вносяться зміни до...

МЕДІА
Prev Next