АКТУАЛЬНО

У Львові відбудеться молитва «Тезе» та зустріч молоді з владикою Венедиктом

П'ятниця, 28 листопада 2014, 10:11
7 грудня в архикатедральному соборі Святого Юра відбудеться молитва «Тезе». Зустріч пройде в рамках молитовного циклу «Паломництво довіри».

«Паломництво молитви довіри і любові «Тезе» у храмах Львова – це джерело, з якого кожен спраглий може прийти й напитися. Це просто можливість зібратись біля Христа, дати Йому об'єднати нас», – відзначає координатор молитви «Тезе» Ліля Креховецька.

У рамках зустрічі відбудуться розважання над словами із Святого Письма, молитва в тиші та спів молитов «Тезе».

Владика Венедикт Алексійчук зачитає звернення до молоді. Молодь матиме можливість поставити запитання єпископові.

Початок молитви о 16.00.

Організатором молитви «Тезе» є молодь міста Львова за сприянням Комісії у справах молоді Львівської архиєпархії УГКЦ.

 «Молитовна зустріч у стилі Тезе є доброю нагодою, яка об'єднує молодих людей довкола Христа. Співи, молитви, свідчення молоді стають для нас приводом подяки за дар життя та ще однією можливістю до прослави нашого Небесного Отця, особливо в теперішній час!

У наших молитвах молимося за нашу Церкву, мир та спокій в Україні. Ця молитва є також особливим моментом зустрічі та спілкування молоді», – розповідає голова Комісії у справах молоді ЛА УГКЦ отець Любомир.

Додаток:

Тезé (фр. Taizé) — міжнародна християнська екуменічна спільнота із села Тезе, що знаходиться у французькому регіоні Сона і Луара, в Бургундії.

Прес-служба Молодіжної комісії

ПУБЛІКАЦІЇ

«Духовне батьківство — про рідних та родину», - п. Марія Рипан у проєкті «Сім штрихів до портрета» 21 жовтня

Вона повертає наш погляд насамперед до родинного коріння Блаженнішого Любомира - духовного батька України, кажучи, що він "походить із...

МЕДІА
Prev Next