АКТУАЛЬНО

У Львові відбудеться перший Форум відповідальних людей

Понеділок, 30 січня 2017, 15:41
17-18 лютого у Львові для молодих людей всієї України відбудеться Форум відповідальних людей до Львова. Такий захід - це унікальна молодіжна платформа для знайомства, комунікації, натхнення та започаткування спільних проектів для громадських активістів, волонтерів та відповідальних людей всієї України під гаслом “Мисли глобально - дій локально!”.

Протягом двох днів Форуму молоді люди обміняються думками з непересічними спікерами та почерпнуть натхнення від них, проведуть більше 8 годин у лекціях та дискусіях, поділяться власним досвідом, ознайомляться з успішними громадськими проектами України та їх керівниками.

Серед спікерів форуму виступлять: проректор з науково-педагогічної роботи УКУ та керівник Львівської бізнес школи Софія Опацька, заступник львівського міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко, співзасновниця центру інноваційної освіти “Про.Світ” Лілія Боровець, директор Інституту лідерства та управління УКУ, Наталія Бордун, співзасновник проекту “The Ukrainians” , Тарас Прокопишин, скрипаль-віртуоз Олександ Божик.

Коротка програма Форуму відповідальних людей:

17.02. П’ятниця

Глобальні зміни у суспільстві через особисту відповідальність: відкриття форуму, панельна дискусія, робота у малих групах.

Учасники панельної дискусії: Софія Опацька (УКУ, ЛБШ), Василь Полуйко (ГО “Освіта дорослих”),Олександр Божик (музикант-віртуоз), Олександр Кобзарєв (Інститут міста).

Модератор панельної дискусії - Олександр Доброєр (Європейський інститут соціальних комунікацій, м. Одеса).

18.02. Субота

Вплив громадянського суспільства на розвиток країни через локальні проекти. (Практики локальних проектів):панельна дискусія, презентація успішних локальних проектів, робота у малих групах, завершення форуму.

Учасники панельної дискусії: Андрій Москаленко (Львівська міська рада),Тарас Прокопишин (The Ukrainians), Іванна Діман (ЛОФ, проект «Будуємо Україну Разом» ), Лілія Боровець (Про.Світ), Олександр Горонді (Оселя).

Модератор панельної дискусії - Тарас Яценко (Твоє місто).

Щоб отримати можливість стати учасником Форуму відповідальних людей, необхідно зареєструватися за посиланням - http://bit.ly/2kasmdn. Реєстрація триває до 7 лютого 2017 року. Про результати відбору учасників буде повідомлено до 12 лютого.

Форум Відповідальних Людей відбудеться у Патріаршому центрі УГКЦ у Львові (вул.Хуторівка 35,б). Вартість участі у форумі: 150 грн. (для тих, кому необхідно забезпечити проживання - 250 грн.). У вартість входить: матеріали для роботи, харчування, кава-брейки.

Деталі на сайті форуму - http://www.forum-ugcc.org/

Повідомили в Патріаршій комісії УГКЦ у справах молоді

ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Кирило Селецький – засновник двох монаших спільнот, першого захоронку в Україні, борець з алкоголізмом та просвітитель українців22 вересня

У 2018 році Українська Греко-Католицька Церква відзначає 100-річчя від дня смерті визначного священика Перемиської єпархії о.Кирила...

МЕДІА
Prev Next