АКТУАЛЬНО

У Львові відбудеться семінар щодо проповідування керигми і формації євангелізаторів

Понеділок, 07 жовтня 2019, 12:19
8-9 жовтня 2019 року у Львові проведуть семінар на тему «Як проповідувати керигму? Формація євангелізаторів». Доповідач – о. Кшиштоф Червйонка CR, директор Центру нової євангелізації у Польщі, проповідник із величезним досвідом у справі нової євангелізації.

У рамках заходу передбачені лекції про особливості проповідування керигми, виклики  та практичні поради, різниця між євангелізацією і катехизацією, керигма Ісуса Христа і апостолів, чотири умови доброго євангелізатора та про роль Святого Духа в євангелізації.

«Час семінару – це також добра нагода для спілкування та спільної молитви, обміну досвідом, планування спільної діяльності, а також можливості придбати тематичну літературу», – повідомляють організатори семінару – Рада з питань євангелізації при Главі УГКЦ.

Місце проведення: Реколекційний дім отців василіан (ВІФБС), смт Брюховичі, вул. Широка, 6. Початок – 8 жовтня об 11.00, завершення – 9 жовтня о 14.00.

Вартість участі – 250 грн.

Реєстрація за телефоном  (обов’язкова) – 067 296 24 44 (Олеся Колос, секретар Ради євангелізації).

Деталі тут

Департамент інформації УГКЦ


ПУБЛІКАЦІЇ

Митрополит Володимир Стернюк. Двадцять років від дня смерті29 вересня

Сьогодні двадцять третя річниця із дня смерті митрополита Володимира Стернюка. Про його життя і діяльність у цій статті.

МЕДІА
Prev Next