АКТУАЛЬНО

У Львові відбудеться зустріч молоді з владикою Венедиктом

Четвер, 26 березня 2015, 12:18
5 квітня 2015 року в храмі Пресвятої Євхаристії (Домініканський собор) відбудеться зустріч молоді з владикою Венедиктом, Єпископом-помічником Львівської архиєпархії.

Зустріч відбудеться в рамках Світового дня молоді на місцевому рівні, який традиційно Католицька Церква святкує у Квітну неділю.

Цю подію започаткував святий Іван Павло ІІ 1985 року в Римі, проголошуючи святкування Всесвітніх днів молоді. З цієї нагоди Римський Архиєрей вручив молодим людям дерев’яний хрест, як символ любові Ісуса Христа і Благовісті, що тільки померлий  та воскреслий Господь є знаком відкуплення та спасіння для кожної людини.

Раз на три роки Святіший Отець проводить зустріч із молодими людьми всього світу, коли вони разом моляться та чувають. У 2013 році ця зустріч відбувалася в Ріо-де-Жанейро (Бразилія), а в 2016 році проводитиметься в Кракові (Польща).

Щороку в неділю перед Великоднем подібні зустрічі відбуваються на місцевому рівні – в єпархіях, але вже не такі масштабні і без особистої присутності Папи.

Комісія у справах молоді Львівської архиєпархії

ПУБЛІКАЦІЇ

Послання Синоду Єпископів КГВА УГКЦ з нагоди сторіччя відновлення української державності27 лютого

Як бачимо, поняття свободи містить у собі дві складові: свободу від – гніту, поневолення, пригноблення, визиску та позбавлення прав, а також...

МЕДІА
Prev Next