АКТУАЛЬНО

У Львові відбулася благодійна виставка робіт учасників ГО «Лярш-Ковчег»

Понеділок, 30 жовтня 2017, 10:58
26 жовтня 2017 року в холі великої сесійної зали Львівської міської ради пройшла благодійна виставка громадської організації «Лярш-Ковчег». Люди з розумовою неповносправністю запросили всіх охочих за благодійну пожертву придбати вироби та варення, які вони спільно з асистентами виготовили в майстернях, і таким чином фінансово підтримати діяльність спільноти, яка вже багато років опікується людьми з особливими потребами. Таку виставку організували в рамках соціально-культурного проекту, який підтримує управління соціального захисту ЛМР.

«Ми працюємо, наші майстерні є при церквах, тому вирішили, що треба виходити на рівень міста. І тому сьогодні ми є в міській раді, на сесії, щоб про нас більше дізналися самі представники влади, які зможуть підтримати нашу діяльність. Тому ми сьогодні показуємо те, що вміємо і любимо робити, те, що ми робимо, на нашу думку, добре. Є виставка різних виробів нашої спільноти. Це і дерев’яні вироби, і вироби з бісеру, і ікони, і свічки. І також є дегустація варення – це наш новий проект, де ми почали робити варення з яблук, зі слив, і робимо їх разом з друзями – так ми називаємо людей з розумовою неповносправністю. Власне, можна покуштувати і за благодійну пожертву придбати наше варення і інші вироби», – розповіла Наталя Критович, координатор зовнішніх зв’язків ГО «Лярш-Ковчег».

«На цій виставці ви маєте змогу побачити результати діяльності наших майстерень. Дуже важлива підтримка, оскільки більша частина нашого бюджету – це іноземні пожертви. Тому ми дякуємо вам за цю підтримку, яку ви склали», – зазначила Ірина, член ГО «Лярш-ковчег».

Зазначимо, що місто постійно і щорічно фінансово підтримує ГО «Лярш-Ковчег» в рамках підтримки заходів та проектів громадських організацій. Так, у цьому місто надало фінансову підтримку спільноті в сумі 124 тис. грн. Зокрема, на захід «Відкриваймо серця новому простору» – виїзні семінари у різні місця Львівської області, управління соціального захисту Львівської міської ради виділило 99 тис. грн на проживання, харчування і проїзд учасників спільноти. Ці семінари тривали впродовж місяця – з кінця травня до кінця червня. Також цього року організація виграла соціально-культурний проект на підтримку діяльності своїх майстерень, а тому отримує дофінансування від міста в сумі 25,4 тис. грн. Торік місто фінансово підтримало організацію на суму понад 70 тис. грн.

До слова, ГО «Лярш-Ковчег» у Львові налічує близько 100 людей: 62 людини з розумовою неповносправністю і майже 30 асистентів.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.velychlviv.com

ПУБЛІКАЦІЇ

«Такі збірки є виявами братерської християнської любові та єднання», — владика Андрій Рабій про допомогу постраждалим від паводків07 липня

Впродовж останніх кількох тижнів кожного із нас зворушують кадри із Західної України, де місцеві мешканці боряться із негодою паводків....

МЕДІА
Prev Next