АКТУАЛЬНО

У Львові відбулася перша в році зустріч голів та працівників комісій УГКЦ

Понеділок, 30 січня 2012, 21:08
Розпочалося засідання голів та працівників комісій УГКЦ 30 січня 2012 року спільною молитвою у соборі Святого Юра, що у Львові. Після Богослужіння о. Петро Рак, керівник Відділу комісій Патріаршої курії УГКЦ, провів робоче засідання в новому приміщенні для патріарших структур УГКЦ на території Свято-Юрського комплексу.
Розпочалося засідання голів та працівників комісій УГКЦ 30 січня 2012 року спільною молитвою у соборі Святого Юра, що у Львові. Після Богослужіння о. Петро Рак, керівник Відділу комісій Патріаршої курії УГКЦ, провів робоче засідання в новому  приміщенні для патріарших структур УГКЦ на території Свято-Юрського комплексу. Голова  Катехитичної комісії Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ та організаційного комітету з проведення Року Святих Таїнств в УГКЦ о. Михайло Гарват на засіданні представив напрацювання  комісії та оргкомітету. Зокрема, він наголосив на важливості й практичності у використанні методичного порадника «Святі Таїнства у житті Церкви»,  зосередив увагу на значущості проведення 1-7 червня 2012 року Євхаристійного тижня у парафіях. Священик також рекомендував, щоб  у реколекційних науках для парафіян наголошували на важливості Таїнств Сповіді та Пресвятої Євхаристії. Окрім того, він розповів про програму літніх християнських таборів та про інтелектуальну гру брейн-ринг, яка буде присвячена тематиці Святих Таїнств і проводитиметься як на всеукраїнському - у листопаді 2012 року, так, невдовзі, і на парафіяльному рівні. Оргкомітет з проведення Року Святих Таїнств залучив до співпраці  видавця часопису «Дорогою молитви», щоб кожного місяця на його сторінках розповідалося про одне із семи Таїнств. «Наша комісія і оргкомітет доклали необхідних зусиль, щоб ці заходи були доступними насамперед для священнослужителів, а також для всіх вірних УГКЦ», - зазначив о. Михайло. А с. Луїза (Цюпа), СНДМ, голова Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ повідомила про те, що невдовзі вийде друком  християнський методичний посібник проведення літніх християнських таборів, присвячений Року Святих Таїнств. Невдовзі на молодіжному інформаційному сайті «Дивен світ», який є проектом Молодіжної комісії УГКЦ, як зазначив о. Ростислав Пендюк, голова комісії, будуть  тематичні розділи, які стосуватимуться Святих Таїнств і включатимуть в себе цитати із Катехизму УГКЦ. Засідання продовжилося обговоренням Постанов Синоду Єпископів УГКЦ 5-10 вересня 2012 року, які стосуються діяльності комісій УГКЦ. Завершилася зустріч спільною молитвою до Пресвятої Богородиці.  

Департамент інформації УГКЦ

 
ПУБЛІКАЦІЇ

“Жива парафія буває тоді, коли присутній живий контакт з людьми”, — о. Степан Угрин 14 грудня

Секуляризація, просвітництво та вихід із зони власного комфорту — ці слова отець Степан Угрин, священик Української Греко-Католицької...

МЕДІА
Prev Next