АКТУАЛЬНО

У Львові відбулись передріздвяні реколекціїі із владикою Борисом (Ґудзяком)

Четвер, 14 грудня 2017, 11:41
12 грудня 2017 року, у Центрі митрополита Андрея Шептицького відбулись передріздвяні реколекції із владикою Борисом (Ґудзяком), Єпископом УГКЦ у Франції, країнах Бенілюксу та Швейцарії, почесним громадянином м. Львова.

Духовні навчання організували сайт “Духовна велич Львова” та Інститут екуменічних студій Українського католицького університету.

Під час зустрічі роздумували про  духовні віднови в період посту та молитовну підготовку до Різдва. Як відомо, наше суспільство переживає складні часи, але саме  Різдво – це прекрасний  час, щоб переосмислити своє життя та проаналізувати власні вчинки, зосередитись на молитві.

«Прошу вас із радістю в серці зустріти свято Різдва. А ще – молитись за українців у Парижі та й загалом у діаспорі. Різдво – це особливий час як народження Христа, так і народження надії в душі кожного із нас. Нехай сімейний затишок і тепло буде для нас великою наснагою на весь наступний рік, щоб жити в мирі та спокої, у великій надії на добро», – наголосив владика Борис.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.velychlviv.com

ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Кирило Селецький – засновник двох монаших спільнот, першого захоронку в Україні, борець з алкоголізмом та просвітитель українців22 вересня

У 2018 році Українська Греко-Католицька Церква відзначає 100-річчя від дня смерті визначного священика Перемиської єпархії о.Кирила...

МЕДІА
Prev Next