АКТУАЛЬНО

У Львові відбулося чергове засідання літургістів

Четвер, 25 вересня 2014, 15:43
25 вересня відбулося чергове засідання представників Патріаршої літургійної комісії УГКЦ. Захід очолив владика Венедикт (Алексійчук), голова Патріаршої літургійної комісії УГКЦ.

Учасники засідання обговорили головні правила соборного служіння Божественної Літургії для єпископів і священиків та головні вимоги щодо перекладів літургійних текстів, які розробили літургісти. Крім цього, була розглянута також і структура Комісії. Зокрема, владика Венедект запропонував створити Колегію сталих дияконів при Комісії, а також Колегію еклезіархів (церемоніалів). Така структура, на думку єпископа, стане «добрим механізмом виконання рішень Комісії на місцях».

Також було представлено серію буклетів, яка вийшла у світ завдяки старанням представників Комісії за підтримки БФ «Реновабіс». На сторінках буклетів лаконічно і зрозуміло пояснюються окремі частини Літургії, Чину похорону, значення літургійних книг візантійської традиції, свят і богослужіння під час Великого посту. Ці видання  невдовзі поширюватимуть у парафіях.

 

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Рафаїл Турконяк: «Переклад Острозької Біблії тривав 30 років»13 липня

Отець Рафаїл Турконяк, архимандрит Студійського уставу, перекладач Острозької Біблії, професор Острозької академії, лауреат...

МЕДІА
Prev Next