АКТУАЛЬНО

У Львові відбулося чергове засідання літургістів

Четвер, 25 вересня 2014, 15:43
25 вересня відбулося чергове засідання представників Патріаршої літургійної комісії УГКЦ. Захід очолив владика Венедикт (Алексійчук), голова Патріаршої літургійної комісії УГКЦ.

Учасники засідання обговорили головні правила соборного служіння Божественної Літургії для єпископів і священиків та головні вимоги щодо перекладів літургійних текстів, які розробили літургісти. Крім цього, була розглянута також і структура Комісії. Зокрема, владика Венедект запропонував створити Колегію сталих дияконів при Комісії, а також Колегію еклезіархів (церемоніалів). Така структура, на думку єпископа, стане «добрим механізмом виконання рішень Комісії на місцях».

Також було представлено серію буклетів, яка вийшла у світ завдяки старанням представників Комісії за підтримки БФ «Реновабіс». На сторінках буклетів лаконічно і зрозуміло пояснюються окремі частини Літургії, Чину похорону, значення літургійних книг візантійської традиції, свят і богослужіння під час Великого посту. Ці видання  невдовзі поширюватимуть у парафіях.

 

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

«Богослов’я − це своєрідний мозок Церкви, це її інтелектуальне життя!» − десять тез про богослов’я в Україні14 грудня

Перспективи розвитку богослов’я в Україні обговорювали в прямому ефірі програми «Відкрита Церква. Діалоги». Гостем студії «Живого ТБ» був...

МЕДІА
Prev Next