АКТУАЛЬНО

У Львові відбулося чергове засідання літургістів

Четвер, 25 вересня 2014, 15:43
25 вересня відбулося чергове засідання представників Патріаршої літургійної комісії УГКЦ. Захід очолив владика Венедикт (Алексійчук), голова Патріаршої літургійної комісії УГКЦ.

Учасники засідання обговорили головні правила соборного служіння Божественної Літургії для єпископів і священиків та головні вимоги щодо перекладів літургійних текстів, які розробили літургісти. Крім цього, була розглянута також і структура Комісії. Зокрема, владика Венедект запропонував створити Колегію сталих дияконів при Комісії, а також Колегію еклезіархів (церемоніалів). Така структура, на думку єпископа, стане «добрим механізмом виконання рішень Комісії на місцях».

Також було представлено серію буклетів, яка вийшла у світ завдяки старанням представників Комісії за підтримки БФ «Реновабіс». На сторінках буклетів лаконічно і зрозуміло пояснюються окремі частини Літургії, Чину похорону, значення літургійних книг візантійської традиції, свят і богослужіння під час Великого посту. Ці видання  невдовзі поширюватимуть у парафіях.

 

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

«Для того щоб ділитися, не обов’язково бути багатим», – думки Глави УГКЦ про багатство23 березня

Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав у прямому ефірі чергового випуску інтерактивної програми «Відкрита Церква» на «Живому ТБ» 22...

МЕДІА
Prev Next