АКТУАЛЬНО

У Львові відбулося урочисте погашення марки і конверта з нагоди 150-ліття о. Климентія Шептицького

Понеділок, 18 листопада 2019, 16:23
18 листопада 2019 року у Львові, в Митрополичих палатах, за участі архиєпископа і митрополита Львівського Ігоря Возьняка, а також єпископа-помічника Львівської архиєпархії УГКЦ Володимира Груци, відбулося урочисте погашення марки і конверта з нагоди 150-ліття о. Климентія Шептицького.

На марці зображено графський  герб родини Шептицьких, на якому у червоному полі на плечі срібної підкови розміщено золотий лицарський хрест, зліва від неї – золота стріла вліво нахилена із срібними вістрям і оперенням. Над щитом – графська геральдична корона, над якою шолом з клейнодом: три пера страуса. Намет червоний, праворуч підбитий сріблом, ліворуч – золотом. Щитотримачі: праворуч-золотий лев з червоним язиком, ліворуч – срібний гриф при золотому озброєнні та червоному язику. Девіз  герба – A CRUCE SALUS.

А на конверті  зображено портрет о. Климентія Шептицького на фоні Свято-Іванівської Лаври Студійського Уставу УГКЦ, а також молитву ранішнього намірення якою священник  розпочинав свій день. 

Дизайн розробив львівський філателіст –  Андрій Пилюха.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://velychlviv.com

ПУБЛІКАЦІЇ

«Такі збірки є виявами братерської християнської любові та єднання», — владика Андрій Рабій про допомогу постраждалим від паводків07 липня

Впродовж останніх кількох тижнів кожного із нас зворушують кадри із Західної України, де місцеві мешканці боряться із негодою паводків....

МЕДІА
Prev Next