АКТУАЛЬНО

У Львові відбулося урочисте погашення марки і конверта з нагоди 150-ліття о. Климентія Шептицького

Понеділок, 18 листопада 2019, 16:23
18 листопада 2019 року у Львові, в Митрополичих палатах, за участі архиєпископа і митрополита Львівського Ігоря Возьняка, а також єпископа-помічника Львівської архиєпархії УГКЦ Володимира Груци, відбулося урочисте погашення марки і конверта з нагоди 150-ліття о. Климентія Шептицького.

На марці зображено графський  герб родини Шептицьких, на якому у червоному полі на плечі срібної підкови розміщено золотий лицарський хрест, зліва від неї – золота стріла вліво нахилена із срібними вістрям і оперенням. Над щитом – графська геральдична корона, над якою шолом з клейнодом: три пера страуса. Намет червоний, праворуч підбитий сріблом, ліворуч – золотом. Щитотримачі: праворуч-золотий лев з червоним язиком, ліворуч – срібний гриф при золотому озброєнні та червоному язику. Девіз  герба – A CRUCE SALUS.

А на конверті  зображено портрет о. Климентія Шептицького на фоні Свято-Іванівської Лаври Студійського Уставу УГКЦ, а також молитву ранішнього намірення якою священник  розпочинав свій день. 

Дизайн розробив львівський філателіст –  Андрій Пилюха.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://velychlviv.com

ПУБЛІКАЦІЇ

«Світ нашої Софії», – о. Андрій Зелінський26 січня

Від редакції та автора. Минулої весни один із професорів Українського католицького університету під час бесіди на тему прагнень...

МЕДІА
Prev Next