АКТУАЛЬНО

У Львові відбувся черговий етап курсів для нововисвячених єпископів УГКЦ

Понеділок, 23 травня 2016, 14:55
19-20 травня 2016 року в приміщенні Патріаршого дому УГКЦ у м. Львові пройшов четвертий етап курсів для нововисвячених єпископів УГКЦ. Новопоставлені церковні ієрархи прослухали лекції на актуальні теми, важливі для єпископського служіння.

Цього разу лектори сфокусували увагу єпископів на біблійно-богословській, екуменічній та літургійній тематиці. Зокрема, було представлено доповіді про особливість покликання єпископа як духовного отця, про служіння мирян у Церкві та поширені мирянські організації, про особливість сучасної екуменічної ситуації.

 Нагадуємо, що УГКЦ вперше організувала освітні курси для своїх нововисвячених єпископів у 2015 році. Із благословення Глави УГКЦ спеціально створена Синодом комісія накреслила тематичну програму курсів, яка включає різноманітні питання догматично-морального, літургійного та канонічно-душпастирського характеру, актуальні для єпископського служіння. Задля зручності учасників курси було поділено на кілька етапів лекцій і практичних занять по кілька днів кожен. 

Повідомив владика Ярослав (Приріз), Богословський відділ Патріаршої курії УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Звернення Блаженнішого Святослава «Майбутнє нашої Церкви, України і народу залежить від освіти та виховання наших дітей»02 червня

Звертаємося до вас у зв’язку з тим, що згідно з наказом №641 Міністерства освіти та науки України від 18 травня 2020 року, вносяться зміни до...

МЕДІА
Prev Next