АКТУАЛЬНО

У Львові відбувся одноденний тренінг для наставників сиріт

Вівторок, 18 березня 2014, 12:18
15 березня 2014 році у Львові працівники Комісії УГКЦ у справах родини провели одноденний тренінг для наставників дітей-сиріт на тему «Педагогіка травми». Участь у тренінгу взяли особи, які залучені до проекту наставництва. Такі зустрічі, семінари і тренінги проводяться один раз на два місяці в рамках супроводу і підтримки наставників. Про це повідомили в Комісії УГКЦ у справах родини.

Учасники тренінгу мали змогу почерпнути знання, які будуть для них корисними під час взаємодії із сиротою, допоможуть краще зрозуміти стан та потреби дитини. Також була нагода обмінятися досвідом, обговорити важливі питання та поспілкуватися з однодумцями.

Нагадаємо, що проект наставництва реалізується у Львові з 2012 року. Суть його полягає в тому, що доросла людина будує стосунки з дитиною-сиротою, регулярно зустрічається, спілкується з нею та допомагає їй. Таким чином у дитини з’являється друг, близька людина, якій можна довіряти, до якої можна звертатися за порадою та підтримкою. Як показує досвід, стосунки з наставником є дуже цінними для дитини і позитивно впливають на неї та допомагають підготуватися до самостійного життя поза інтернатом.

Цього року проект наставництва буде впроваджуватися в Червонограді та Дрогобичі. Усіх зацікавлених просимо звертатися за додатковою інформацією за тел.: (032)2610411, 068 5020162, 067 3575625, ел. адреса:  rodyna@ugcc.org.ua

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Нижньовартовськ, Мегіон, Радужний, Лангепас: слідами УГКЦ… на Сибір11 жовтня

Нижньовартовськ, Мегіон, Радужний, Лангепас…Про ці населенні пункти далекого Сибіру знаємо хіба що з фільмів та чули із розповідей. І...

МЕДІА
Prev Next