АКТУАЛЬНО

У Львові відбувся перший футбольний турнір імені Блаженнішого Любомира Гузара

Понеділок, 22 квітня 2019, 11:24
У суботу, 20 квітня 2019 року, у Львівській архиєпархії УГКЦ відбувся перший футбольний турнір між хлопцями парафіяльних вівтарних дружин, присвячений Блаженнішому Любомирові Гузару.

Участь у змаганні взяло вісім команд. Зокрема і команда «Савіо» від церкви Покрови Пресвятої Богородиці, яка посіла четверте місце.

«Сам турнір проводився вже не вперше, але вперше - Кубок Блаженнішого Любомира. І власне, цим Кубком ми прагнемо стимулювати всіх вівтарників роздумувати над життям Блаженнішого Любомира, який був світочем нашої віри, нашої Церкви, що надихає не одне серце нашої Церкви і молодь зокрема, щоб хлопці зростали і були повноцінно розвинутими не лише духовно, але й тілесно. Цим Кубком ми хочемо започаткувати щорічний турнір для вівтарних дружин. І сподіваємося, що наступного року учасників буде більше», – розповів о. Степан Мишковський, голова Комісії у справах молоді Львівської архиєпархії УГКЦ.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://sdbua.net

ПУБЛІКАЦІЇ

Владика Василь Тучапець, Екзарх Харківський: «Дякую Богові за Його благодать, яку Він щедро зсилає на нас»21 травня

2 квітня виповнилося п’ять років від дня створення Харківського екзархату УГКЦ. А 21 травня відзначає п’ятиріччя єпископської хіротонії...

МЕДІА
Prev Next