АКТУАЛЬНО

У Львові відбувся семінар для духівників про розпізнання покликання та духовний супровід

Середа, 13 лютого 2019, 10:08
7-8 лютого 2019 року в Молодіжно-навчальному центрі ім. св. Івана Боско, що у Львові, відбувся дводенний семінар для духівників на тему «Духовний супровід та розпізнання покликання», який організувала Комісія УГКЦ у справах освіти та виховання.

Семінар, у якому взяли участь шістнадцять духівників, проводив о. Петро Майба, заступник голови Комісії та Ірина Максименко, педагог та редактор. Ірина презентувала посібники, присвячені темі розпізнавання покликання та супроводу молоді, які нещодавно видала Комісія: «У пошуках життєвого покликання» та «У пошуках любові», а також звернула увагу учасників семінару на основні засади у процесі супроводу. Отець Петро наголосив на тому, що кожне людське життя, кожне покликання – це безкорисливий дар Бога, і щоб його розпізнати та реалізувати потрібно пізнати себе, свої типові риси та нахили, а також пізнати Бога. « Наше спільне і найважливіше покликання полягає в тому, щоб досягти Бога, який є Любов’ю. Однак є різні шляхи любові, завдяки яким людина може прийти до Бога. Розпізнати, до якої саме форми любові покликав кожного з нас Господь, можна через самопізнання. Воно сприяє кращому розумінню себе, допомагає людині відкрити в собі вміння любити і зрозуміти, які існують справжні причини для благословенної любові та щастя,» - сказав о. Петро.

Особливим гостем семінару був о. Карло Дзнанотті, СДБ, з Італії, (викладач Папського салезіянського університету, в минулому магістер салезіянського новіціату), який на запрошення о. Петра Майби завітав, щоб поділитися своїм досвідом духовного супроводу та розказав про його важливість у житті дітей, молоді та й дорослих. «Щоб добре супроводжувати особу у її житті, треба найперше самому бути зрілим, вміти приймати кожну людину без упереджень та осуджень і бути щиро відданим цій справі. Ми маємо багато образів та прикладів супроводу у Святому Письмі, і найкращим прикладом для нас є сам Ісусу Христос. Тому не треба боятися бути супровідником» – заохочував о. Карло.

В часі семінару учасники мали нагоду обдумати сказане доповідачами, заглибитися в себе, оскільки мали час на самостійне опрацювання. Цінним також для них було спільне обговорення ввечері та ділення  своїм досвідом стосовно духовного супроводу.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://www.edu-ugcc.org.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

«COVчег – благодійна програма, щоб допомогти людям уберегтися від зараження і підтримати тих, хто цього потребує», - о. Андрій Логін07 квітня

У Львові, на базі Шпиталю Андрея Шептицького, в останні дні березня стартував благодійний проєкт Львівської архиєпархії УГКЦ – COVчег. Цей...

МЕДІА
Prev Next