АКТУАЛЬНО

У Львові відбувся семінар для релігійних організацій щодо перереєстрації статутів

П'ятниця, 27 жовтня 2017, 11:53
У середу, 25 жовтня, у Львові, в приміщенні Патріаршого дому (вул. Хуторівка 35-Б), відбувся практичний семінар «Реєстрація статутів релігійних організацій у Міністерстві культури України та державна реєстрація юридичних осіб». Захід проводився з ініціативи Патріаршого економату в рамках проекту «Приведення статутів юридичних осіб Української Греко-Католицької Церкви у відповідність із церковним та державним законодавством».

Для участі в семінарі були запрошені відповідальні за підготовку Статутів релігійних організацій УГКЦ в архиєпархіях, єпархіях, екзархатах та інститутах богопосвяченого життя.

Загалом на заході учасників закликали до відповідального ставлення до процесу перереєстрації статутів, представили присутнім, якою є процедура реєстрації статутів у Міністерстві культури України, пояснили типові причини відмов у реєстрації і помилки в статутах тощо.

Зокрема, у своїй доповіді ініціатор заходу та головний юрисконсульт Патріаршої курії УГКЦ Устим Хаварівський детально проаналізував всі проблемні питання реєстрації статутів на центральному рівні.

Додамо, що це другий із трьох практичних семінарів, проведення яких заплановане до кінця 2017 року.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Звернення Блаженнішого Святослава «Майбутнє нашої Церкви, України і народу залежить від освіти та виховання наших дітей»02 червня

Звертаємося до вас у зв’язку з тим, що згідно з наказом №641 Міністерства освіти та науки України від 18 травня 2020 року, вносяться зміни до...

МЕДІА
Prev Next