АКТУАЛЬНО

У Львові відзначать 80-ліття з’їзду «Українська молодь – Христові»

П'ятниця, 01 листопада 2013, 13:06
3 листопада у Львові святкуватимуть 80-ліття з’їзду «Українська молодь – Христові», який 1933 року організував митрополит Андрей (Шептицький).

Про це повідомив сьогодні, 1 листопада, у день смерті митрополита Андрея (Шептицького), під час проповіді в Патріаршому соборі Воскресіння Христового Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав (Шевчук).

«Коли Європа перебувала в полоні різних агресивних тоталітарних ідеологій, коли на теренах Центральної, Південної та Східної України лютувала голодна смерть, митрополит Андрей Шептицький скликає українську молодь, щоб відкрити її до життя. І єдиним Життям і Майбутністю є Ісус Христос. Тому той з’їзд так і називався «Українська молодь – Христові». Цей дух і заклик митрополита живе й сьогодні», - наголосив Предстоятель.

Метою святкування 80-ліття з’їзду є не лише відзначити ювілей, а й пригадати ідеї та настанови митрополита Андрея, справжнього велетня духу та провідника нашого народу, а також згуртуватися у молитві, пише Інтернет-видання «Дивен світ».

Також на сайті цього видання можна більш детально дізнатися про програму святкувань.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Звернення ВРЦіРО напередодні другого туру виборів Президента України19 квітня

Напередодні другого туру виборів Президента України, який відбудеться 21 квітня 2019 року, Всеукраїнська рада Церков і релігійних...

МЕДІА
Prev Next