У Львові відзначили п’яту річницю створення підкомісії УГКЦ «За тверезість життя»
АКТУАЛЬНО

У Львові відзначили п’яту річницю створення підкомісії УГКЦ «За тверезість життя»

Неділя, 30 жовтня 2011, 18:05
«Метод «духовна терапія», який розробила і використовує підкомісія «За тверезість життя» допомагає алкозалежним відновити зв'язок із Богом і усунути пристрасть до алкоголю. Він також допомагає тим родинам, які потерпають від залежності близької людини».
«Метод «духовна терапія», який розробила і використовує підкомісія «За тверезість життя» допомагає алкозалежним відновити зв'язок із Богом і усунути пристрасть до алкоголю. Він також допомагає тим родинам, які потерпають від залежності близької людини». Про це 29 жовтня 2011 року сказав о. Андрій Логін, представляючи напрацювання підкомісії за час її існування. П’ятиріччя заснування підкомісія відзначила в Українському католицькому університеті у Львові. Учасниками святкування були: Владика Венедикт (Алексійчук), Єпископ-помічник Львівської архиєпархії, о. Петро Рак, керівник Відділу комісій Патріаршої курії, греко-католицькі священики та психологи. «Духовні семінарії у Львові, Тернополі та Івано-Франківську є учасниками освітньої програми, яка містить новітні напрацювання душпастирської опіки залежних від алкоголю осіб та їх родин. Головний акцент в цьому ставиться на пропагування чесноти тверезості», – зазначив о. Андрій Логін. Підкомісія  УГКЦ «За тверезість життя» здійснює свою діяльність також через  мережу консультативно-просвітницьких центрів у Тернополі, Львові та Стрию на Львівщині. Зокрема вона проводить превентивні і реабілітаційні заходи щодо подолання алкогольної залежності. В УГКЦ близько тисячі священиків, монахів та семінаристів є активними учасниками семінарів і тренінгів, що їх проводить підкомісія «За тверезість життя» у різних єпархіях УГКЦ. Комісія пишається тим, що серед алкозалежних душпастирює багато священиків. Загалом у греко-католицьких єпархіях запроваджено 70 Золотих книг тверезості, 40 із яких – у 2011 році.  

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

«Мова жестів – моя біологічна мова», - диякон Олег Плішило13 серпня

Із дияконом Олегом Плішилом ми познайомилися ще влітку минулого року. Пам’ятаю, як тоді ще семінарист Олег дуже відверто й завзято поділився...

МЕДІА
Prev Next