АКТУАЛЬНО

У Львові вчилися проводити семінари та вишколи у сфері катехизації та християнської етики

Понеділок, 30 січня 2012, 12:48
27 – 29 січня 2012 року Патріарша катехитична комісія УГКЦ та Катехитично-педагогічний інститут УКУ провели у м. Львові науково-практичний семінар «Педагогічна майстерність».
27 – 29 січня 2012 року Патріарша катехитична комісія УГКЦ та Катехитично-педагогічний інститут УКУ провели у м. Львові науково-практичний семінар «Педагогічна майстерність». Метою семінару було розвинути педагогічні вміння учасників, підготувати їх до самостійного проведення семінарів і вишколів у сфері катехизації та християнської етики. Участь у заході взяли досвідчені методисти, вчителі, катехити, психологи з Київської та Львівської архиєпархій, Самбірсько-Дрогобицької та Коломийсько-Чернівецької єпархій УГКЦ. Провели семінар Збігнєв Барцинський, Аґнєшка Шайда і о. Мірослав Хмелєвський – представники Товариства педагогів NATAN (з Польщі), котрі мають величезний досвід проведення семінарів і вишколів. Цей захід був продовженням довголітньої плідної співпраці Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ та Катехитично-педагогічного інституту УКУ з Товариством педагогів NATAN у ділянці обміну досвідом та розвитку педагогічної майстерності катехитів і вчителів християнської етики.  

Інформацію підготував

Козіброда Андрій, викладач Катехитично-педагогічного інституту УКУ

ПУБЛІКАЦІЇ

“Жива парафія буває тоді, коли присутній живий контакт з людьми”, — о. Степан Угрин 14 грудня

Секуляризація, просвітництво та вихід із зони власного комфорту — ці слова отець Степан Угрин, священик Української Греко-Католицької...

МЕДІА
Prev Next