АКТУАЛЬНО

У Львові вдруге провели турнір з футзалу на кубок Патріарха Святослава

Вівторок, 26 березня 2019, 14:39
У понеділок, 25 березня 2019 року, в спортзалі Львівської духовної семінарії Святого Духа УГКЦ вдруге відбувся турнір з футзалу на кубок Патріарха Святослава. Організатор заходу – Патріарша курія.

За перемогу змагалися чотири команди: працівники Патріаршої курії УГКЦ (Київ), працівники Патріаршої курії (Львів), команда Українського католицького університету, а також викладачі та студенти Львівської духовної семінарії Святого Духа УГКЦ.

«Вирували позитивні спортивні й збалансовані емоції. Адже було бажання зростати в якості, у згуртуванні тих почуттів, які об’єднують нашу Курію. Основним чинником, який нас надихав до організації цього турніру, – це було згуртування команди Курії навколо людських якостей та спорту. Це була добра нагода зібрати всіх разом!» – зазначив адміністратор Патріаршої курії о. Андрій Максимович.

Зауважимо, що перемогу здобула команда УКУ, а другими стали учасники від Львівської семінарії. Третю позицію посіла команда київського відділення Патріаршої курії, а четверту - працівники львівського сегменту Курії.

«Ми намагалися тримати віковий ценз збалансованим, тому що гравці є різного віку, які виявили бажання взяти участь у цьому турнірі. Учасники від семінарії та УКУ грають систематично, тому не дивно, що вони досягли таких результатів. У кожній команді було по п’ять гравців (та 3-4 запасних)», – повідомив о. Андрій Максимович.

На його думку, в турнірі вдалося поєднати академічну, формаційну та адміністративну частини нашої Церкви.

Департамент інформації УГКЦ


ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Теодосій Роман Грень: «Велика кількість покинутих дітей – це лакмусовий папірець морального стану суспільства» 10 серпня

Доктор Теодосій Роман Грень, ЧСВВ, віцеректор Папської колегії святого Йосафата, редактор Українського відділу Ватиканської дикастерії...

МЕДІА
Prev Next