АКТУАЛЬНО

У Львові втретє проведуть семінар для релігійних громад щодо перереєстрації статутів

Понеділок, 27 листопада 2017, 10:49
У вівторок, 28 листопада, у Львові проходитиме практичний семінар «Реєстрація статутів релігійних громад в обласних державних адміністраціях та державна реєстрація юридичних осіб» у приміщенні Патріаршого дому (вул. Хуторівка, 35-Б).

Загалом цей захід присвячений темі реєстрації статутів (змін до статутів) релігійних організацій на рівні обласних державних адміністрацій та стосуватиметься релігійних громад (парафій).

До участі в семінарі запрошені представники архиєпархій, єпархій, екзархатів УГКЦ, відповідальні за підготовку статутів парафій, а також керівництво Департаменту у справах релігій та національностей Міністерства культури України та керівники структурних підрозділів у справах релігій обласних державних адміністрацій з України. Участь у семінарі – за попередньою реєстрацією.

Захід проводиться з ініціативи Патріаршого економату в рамках проекту «Приведення статутів юридичних осіб Української Греко-Католицької Церкви у відповідність із церковним та державним законодавством» та за організаційної підтримки Департаменту у справах релігій і національностей Міністерства культури України.

Зазначимо, що з організаційних питань можна звертатися до координатора - Устима Хаварівського, головного юрисконсульта Патріаршої курії УГКЦ.

Додамо, що це третій із трьох практичних семінарів, проведення яких заплановане до кінця 2017 року.

Департамент інформації УГКЦ 

ПУБЛІКАЦІЇ

Підсумковий комунікат 21-ї Зустрічі східних католицьких єпископів Європи18 червня

Від 14 до 17 червня в єпархії Лунгро для італо-албанців континентальної Італії проходила щорічна Зустріч східних католицьких єпископів...

МЕДІА
Prev Next