АКТУАЛЬНО

У Львові збирають кошти на реабілітацію священника, який заснував музей Андрея Шептицького

Четвер, 21 листопада 2019, 12:17
Отець Севастіян Дмитрух переніс мікроінсульт. Львів’ян просять допомогти зібрати кошти на лікування та реабілітацію після інсульту отця Севастіяна Дмитруха, засновника Музею митрополита Андрея Шептицького.

Про це на своїй Фейсбук-сторінці повідомляє отець Юстин Бойко.

«Встановлений діагноз вимагає немало часу на лікування, можливо, кілька місяців, включно з реабілітацією. Зараз отець Севастіян (як на хворого) почувається добре. Болі зникли, з'явився апетит, плани щодо розвитку Музею митрополита Андрея Шептицького будує», – каже отець Юстин Бойко.

Він додає, що подальше лікування та реабілітації вимагатимуть коштів. Наразі колеги отця Севастіяна Дмитруха справляються власними силами, але усі, хто хоче, можуть допомогти пожертвою на картку ПриватБанку №5168755104247719 (Бойко Юрій Васильович) з позначкою «На лікування отця Севастіяна».

Нагадаємо, наприкінці вересня у Львові на вул. Кривоноса, 1 за ініціативи отця Севастіяна Дмитруха відкрили Музей митрополита Андрея Шептицького. Приміщення, де розташований музей, належать університету МВС. Парафіяни і церква давно просять передати його їм.

tvoemisto.tv


ПУБЛІКАЦІЇ

Звернення Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ щодо аграрної реформи в Україні03 грудня

Звертаємося до державної влади України з проханням не пришвидшувати штучно земельну реформу, а підійти ґрунтовно до цього надзвичайно...

МЕДІА
Prev Next