АКТУАЛЬНО

У Любші на Жидачівщині молитовно відсвяткували 125-літній ювілей храму

Вівторок, 19 вересня 2017, 14:30
У неділю, 17 вересня 2017 року, владика Богдан (Манишин), Єпископ-помічник Стрийської єпархії, відвідав с. Любша Жидачівського району, де з нагоди 125-річчя місцевого храму Святого Симеона Стовпника очолив Архиєрейську Божественну Літургію. Біля воріт храму єпископа зустрічали парафіяни разом з адміністратором парафії о. Йосифом Яремчуком.

Під час Богослужіння, роздумуючи над євангельським уривком про дві найбільші заповіді любові, єпископ наголосив: «Бог є любов і Він хоче, щоб і ми були, як Він. Тому Господь залишив нам ці заповіді, щоб ми перебували в любові, перебували в Богові, бо Він є джерелом любові. І сьогодні, кажучи нам про дві головні заповіді любові, Ісус закликає нас зробити подорож всередину самих себе, побачити себе у правді».

«Минуло 125 років. Хоча в ті роки кам’яний храм збудувати було важко, ті, хто це робив, – зробили це з любов’ю до Бога і до нас. Вони були людьми великої віри, бо змогли подолати перешкоди і побудувати величавий храм. І до другого пришестя Христа в цьому храмі буде лунати молитва і вірні пам’ятатимуть про те, що вони зробили для майбутніх поколінь, щоб тут, у храмі, усі вчилися любити Бога і любити одне одного», – сказав єпископ.

На завершення Літургії владика Богдан привітав усіх парафіян з ювілеєм храму, висловив подяку за жертовність і свідчення християнської любові на славу Божу, добро парафіяльної спільноти та всієї Христової Церкви. Активні парафіяни та жертводавці отримали з рук єпископа подячні грамоти.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.stryi.ugcc.org.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Звернення ВРЦіРО напередодні другого туру виборів Президента України19 квітня

Напередодні другого туру виборів Президента України, який відбудеться 21 квітня 2019 року, Всеукраїнська рада Церков і релігійних...

МЕДІА
Prev Next