АКТУАЛЬНО

У місті Мурсія (Іспанія) відбулися дні пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 рр.

Понеділок, 29 листопада 2010, 17:11
27 листопада у храмі Фатімської Матері Божої (Іспанія) відбулася Заупокійна Літургія і Панахида за жертв Голодомору. Отець Віктор Пархоменко виголосив проповідь. На Службі Божій молилося багато людей, серед яких були внуки і правнуки жертв геноциду українського народу.
27 листопада у храмі Фатімської Матері Божої (Іспанія) відбулася Заупокійна Літургія і Панахида за жертв Голодомору. На Службі Божій молилися багато людей, серед яких були внуки і правнуки жертв геноциду українського народу. Проповідь виголосив о. Віктор Пархоменко . Наступного дня, 28 листопада, у центрі міста, на площі Санто Домінго, відбувся мітинг-реквієм, організований спільними зусиллями громади УГКЦ і громадської організації “Українська родина”. Захід було проведено двома мовами — українською та іспанською; експонувалися архівні матеріали, документи та фотографії. Розпочався мітинг із промови о. Віктора Пархоменка. Далі були — спільна молитва, хвилина мовчання і запалення свічок. Відтак промови виголосили нащадки жертв Голодомору, вихідців із Винницької, Чернігівської та Донецької областей. Завершився мітинг-реквієм молитвою “Боже, великий, єдиний!”.

О. Галка, секретар громади УГКЦ в Мурсії

ПУБЛІКАЦІЇ

Владика Браян (Байда): «Молодь прагне святості, яка є першим покликанням»22 жовтня

Владика Браян (Байда) в інтерв’ю для VaticanNews розповів про те, як відбувається Синод Єпископів, присвячений молоді, вказав на основні...

МЕДІА
Prev Next