АКТУАЛЬНО

У м. Золочів, що на Харківщині, освятили каплицю

Понеділок, 01 квітня 2019, 19:41
30 березня у містечку Золочів Харківської області відбулося посвячення каплиці Благовіщення Пресвятої Богородиці. Чин освячення здійснив Екзарх Харківський владика Василь Тучапець у співслужінні з о. Онуфрієм Репецьким та о. Олегом Рибчаком.

Екзарх Харківський привітав усіх золочів’ян, адже їх активними стараннями та працею постала каплиця. “Сьогодні є благословенний день для Золочева, бо ми звершили освячення каплиці, щоб люди тут могли молитися, почути Благу вістку і отримати Божу благодать”, – зазначив владика Василь.

Варто додати, ця урочиста подія, крім місцевої парафіяльної спільноти, зібрала багато гостей з м. Харкова та сусідніх міст. Уже багато років люди чекали цього моменту, адже раніше богослужіння проводились у винайманих приміщеннях.

Зазначимо, що громада УГКЦ у м. Золочеві Харківської області заснована на початку 2016 року. Спочатку нею опікувався о. Онуфрій Репецький, а в даний час – о. Олег Рибчак.

ugcc.kharkiv.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Владика Володимир Груца: «Вчуся не витрачати життєву енергію на образи, водночас стараюся сміятися із самого себе»03 липня

У нашій Церкві у звичному ритмі життя маємо можливість час від часу зустрічатися з єпископами під час Архиєрейських Літургій, з нагоди певних...

МЕДІА
Prev Next