АКТУАЛЬНО

У Марійському духовному центрі «Заглина» провели розколяду

Вівторок, 09 лютого 2021, 11:03
7 лютого 2021 року в Марійському духовному центрі «Заглина» Сокальсько-Жовківської єпархії провели розколяду. Таке дійство вже стало традиційним для духовного центру і щороку збирає хорові колективи та виконавців, щоб колядками прославити новонародженого Спасителя та завершити цикл Різдвяних свят.

Із привітальним словом до присутніх звернувся владика Петро Лоза, єпископ-помічник Сокальсько-Жовківський. Владика наголосив на важливості збереження традицій, передаванні їх від батьків до дітей. Архиєрей зазначив, що для нас є важливим українське культурне багатство, яке тісно переплітається з християнським святом Різдва Христового.

У цьому заході взяли участь колективи з різних парафій Рава-Руського деканату. По завершенні мистецького дійства всі присутні могли поласувати традиційними різдвяними пампушками та кутею і зігрітися гарячим узваром.

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами https://www.sokaleparchy.org.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава на інтронізації екзарха Німеччини та країн Скандинавії владики Богдана Дзюраха19 квітня

Бути християнином, приймати хрещення Христове означає бути готовим послужити. Причащатися Його Тіла і Крові означає мати силу здійснити це...

МЕДІА
Prev Next