АКТУАЛЬНО

У майбутній клініці святого Луки в Івано-Франківську повністю завершили зовнішні роботи

П'ятниця, 08 листопада 2019, 11:25
Івано-Франківське архиєпархіальне управління продовжує і надалі трудитися над будівництвом повноцінної клініки святого Луки. Вона стане першою церковною лікарнею в Україні. Зараз завершені всі фасадні роботи, а також проведено облагородження території.

Майбутня клініка матиме шість поверхів і надаватиме медичні послуги широкого профілю. У новій будівлі знаходитиметься: лабораторія крові, магнітно-резонансна томографія, комп’ютерна томографія, флюорографія, кабінети лікарів-консультантів різних напрямків, дві операційні кімнати та палати для післяопераційного й стаціонарного обслуговування.

Варто зазначити, що для проведення фасадних робіт майстри використовували виключно високоякісні будівельні матеріали. У майбутньому це дозволить збільшити процес експлуатації, а також сприятиме енергозбереженню будівлі.

Здійснюючи роботи із благоустрою території, працівники висадили багато зелених насаджень, адже це впливає на очищення навколишнього середовища. Крім того, було проведено освітлення внутрішньої території. Попереду ще дуже багато роботи, однак будівництво повноцінної клініки святого Луки впевнено прямує до свого завершення.

Вигляд комплексу з висоти пташиного польоту можна переглянути тут: https://cutt.ly/3eYGwGz

Додамо, що на сьогодні в Івано-Франківську активно діє Лікувально-діагностичний центр святого Луки, який у своїй діяльності ставить за мету насамперед допомагати всім потребуючим, особливо людям із пільгових категорій. Так, Центр святого Луки щомісяця надає пільгові та безкоштовні медичні послуги для малозабезпечених людей, ветеранів АТО/ООС, а також дітям з особливими потребами з Центру соціальної реабілітації та діагностики.

Нагадаємо, що в Івано-Франківську паралельно триває будівництво нового корпусу Католицької гімназії. Новозведене приміщення також показали з повітря.

Департамент інформації Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ


ПУБЛІКАЦІЇ

П'ятнадцять думок Блаженнішого Святослава про справжній і здоровий відпочинок04 серпня

Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, ділиться думками та рекомендаціями щодо справжнього відпочинку, що особливо актуального під...

МЕДІА
Prev Next